Nasza oferta

Platforma kurka-balans

Cena 199zł (+ koszt przesyłki 16 zł)

Platforma kurka-balans to urządzenie, które służy jako kontroler do gier komputerowych. Pozwala również trenować równowagę oraz koordynacje ruchową.

Dzięki wbudowanemu interfejsowi komputerowemu, trening ten przybiera niezwykle atrakcyjną formę gier komputerowych. Wykonując balansowanie na platformie sterujemy tym co dzieje się w grze. Trening równowagi pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, a jeśli ma on formę gry, zabawy tym bardziej staje się skuteczny, zwłaszcza dla osób z zaburzeniami równowagi, lub cierpiącymi na zawroty głowy, bojącymi się upadku. Może służyć do treningu sportowców, dzieci, młodzieży. Dzięki takiej zachęcie łatwiej można zmobilizować do ćwiczeń, a także rywalizacji zarówno dzieci jak i osoby starsze.

Platforma kurka-balans opiera się  na  interfejsie, który w prosty sposób można skonfigurować, a więc łatwo dostosujemy platformę do wielu gier.

Uważamy, że Nasza oferta jest zdrowszą formą spędzania wolnego czasu niż standardowe granie na komputerze przy użyciu zaledwie klawiatury i myszki.